czwartek, 20 sierpnia 2015

Trwały, ekspresowy makijaż na lato krok po kroku | Bell, Deni Carte, Essence


Co prawda  na dzisiejszy makijaż miałam nieco inną koncepcję, ale gdy zobaczyłam te dwa cudeńka w ,,strefie piękna'' w Biedronce, nie mogłam ich nie kupić i nie wypróbować. Dlatego dzisiaj mam dla was makijaż który świetnie podkreśli opaleniznę będzie trwały a przy tym nie zajmie wam dużo czasu. Do makijażu oka użyłam tylko 3 cieni, więc totalna prostota w wykonaniu a efekt według mnie bardzo ciekawy.
Produkty o których wspomniałam to wodoodporny cień od Bell w kolorze a'la golden rose oraz tint do ust również od Bell o numerku 4. Oczywiście recenzje tych dwóch produktów pojawią się niebawem. Jeśli jesteście ciekawe co zmalowałam zapraszam dalej !


Ok, przejdźmy do makijażu. Na całą powiekę nakładam bazę, następnie modeluję zewnętrzny kącik oraz załamanie brązowym cieniem od Deni Carte o numerze 209.
Na całą powiekę ruchomą, oraz niewiele ponad nią nakładam wspomniany cień od Bell w kolorze golden rose.
Wewnętrzny kącik rozświetlam cieniem od Deni Carte o numerze 269.
Rysuję kreskę czarnym wodoodpornym eyelinerem Essence, oraz tuszuję rzęsy również wodoodpornym tuszem od Essence. Gotowe! Efekt w całości : ( na ustach tint od Bell o numerze 4, bronzer W7 Honolulu)

Tutorial:Dajcie znań czy makijaż przypadł Wam do gustu i czy miałyście któryś z produktów Bell.
Pozdrawiam, Ania :)

Facebook 
Instagram