sobota, 15 sierpnia 2015

Co się ze mną działo? | Wakacje 2015


Jak pewnie zauważyłyście nie było mnie prawie 2 miesiące co było dla mnie naprawdę dużą przerwą. Już wszystko wyjaśniam, plan był ambitny, więcej makijaży milion pomysłów. Nadeszły upały i mój plan posypał się całkowicie. Zupełnie straciłam ochotę do malowania się a makijaż jaki nosiłam na co dzień  to delikatny wodoodporny look, który jeśli chcecie zaprezentuje Wam. Jedyne na co miałam ochotę to wyjazd nas wodę. Później zaczęły się wykłady na prawo jazdy, nadszedł koniec lipca i wyjazd. Pomysł na miejsce spędzania wakacji zmieniał się  bardzo szybko ostatecznie padło na Balaton. Jeśli chcecie zobaczyć moją fotorelację z wakacji zapaszam dalej!


 Pierwszy tydzień wyjazdu spędziłam tam z rodziną, kolejny z chłopakiem oraz przyjaciółmi. Był to naprawdę wspaniały czas wypoczynku, którego brakowało mi od dłuższego czasu. Co do samej miejscowości zatrzymaliśmy się w Balatonlelle, które serdecznie mogę Wam polecić. Dużo atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie,  czysta woda, duże trawiaste plaże, oraz plaża piaszczysta, lecz to raczej opcja dla dzieci.Woda bardzo bardzo ciepła, ogólnie panujące przyjemne ciepełko. Na moim blogu miało nie być nic life-stylowego ale aby umilić Wam  weekend zapraszam na krótką fotorelację.

Moje ostatnio ulubione upięcie, idealne na upały a przy tym bardzo ,,moje''.Na  upały najlepsza lemoniada! Swoją droga tamtejsze knajpki są iście Chorwackie oleandry, palmy tworzą świetny klimat


Miasteczko nocą

Dajcie znać jak mijają Wam wakacje, oraz czy pogoda dopisuje.
Pozdrawiam, do następnego !
Facebook 
Instagram