niedziela, 24 września 2017

Spotkanie blogerek | Rzeszów 5.09.2017

Jeśli śledzicie strony moich blogowych koleżanek wiecie już że 5 września odbyło się nasze spotkanie. Dla mnie była to już trzecia okazja do tego by spotkać nowe osoby dzielące tę samą pasję co ja. Jeśli jesteście ciekawe jak przebiegło całe spotkanie zapraszam dalej !Restauracja Preteskt - bo tam odbyło się nasze spotkanie to bardzo przytulne miejsce, czas który tam spędziłyśmy minął w bardzo przyjemnej atmosferze.

Obsługa jak i wystrój lokalu bardzo zachęcił mnie do kolejnych odwiedzin.Cała nasza dwudziestko jedno osobowa grupa miała zagospodarowaną  przestrzeń, a nasz gość specjalny fotograf z Krakowa - Agnieszka  mogła swobodnie wygłosić swoją prelekcję. Prelekcja pochłonęła zarówno mnie jak i resztę dziewczyn w całości. Dowiedziałam się wielu bardzo istotnych kwestii odnośnie fotografii więc spodziewajcie się coraz to lepszych zdjęć.
Organizatorki Kasia oraz Gabrysia  zadbały o najmniejszy szczegół.
Nie mogę również nie wspomnieć o świetnej inicjatywie niosącej pomoc - licytacji na rzecz Tomka. To bardzo budujące że mogłyśmy przyczynić do wywołania uśmiechu na jego twarzy.
Uczestniczki spotkania :

1. Katarzyna (organizatorka) => http://malowanasloncem.blogspot.com

2. Gabriela (organizatorka) => http://cosmetic-addiction.blogspot.com

3. Mariola => http://www.praktyczniekosmetycznie.pl (oprawa graficzna)

4. Sylwia => http://sylwiageorgiev.blogspot.com (rezerwacja lokalu)
12. Magdalena => http://coonfiesame.blogspot.com


14. Daria => http://dariapustelak.pl17. Sandra => http://www.sandrakopko.com


Ze spotkania wróciłam naładowana pozytywną energią, wiedzą oraz ogromem prezentów - sponsorami naszego spotkania byli:Dziękuję organizatorką, sponsorom oraz p. Agnieszce.
Pozdrawiam, Ania  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do komentowania ! Każdy komentarz niezmiernie mnie cieszy, zawsze odwiedzam osoby zostawiające u mnie komentarz! ;)