sobota, 28 lutego 2015

Makijaż kosmetykami Deni Carte krok po kroku.

Hejka ;)

Dzisiaj przychodzę do Was z makijażem wykonanym kosmetykami które dostałam do przetestowania od firmy Deni Carte. Recenzja każdego z użytych produktów pojawi się po dłuższym testowaniu. Co prawda dzisiaj nie poszaleje z kępkami, ale na nie też przyjdzie czas :) W dzisiejszym makijażu pokaże Wam że look dzienny wcale nie musi być nudny. Cienie znajdujące się w palecie to mój wybór, firma posiada w swojej ofercie paletę Glam Look (tutaj) którą możecie skomponować same z dostępnych cieni. Myślę że jest to genialne rozwiązanie, ponieważ w gotowych paletach często trafiają się jakieś kolorki których używamy rzadziej, w tym wypadku wybieramy cienie które przypadną nam do gustu w 100% .Najpierw na całą powiekę nakładam bazę pod cienie od Deni Carte (tutaj). Załamanie i zewnętrzny kącik zaznaczam pięknym śliwkowym satynowym cieniem o numerku 218.
Do połowy powieki ruchomej nakładam różowy diamentowy cień o numerku 267. Załamanie pogłębiam brązowym satynowym cieniem o numerku 209.
Na resztę powieki ruchomej nakładam brzoskwiniowy diamentowy cień o numerku 270. Wewnętrzny kącik zaznaczam błyszczącym cieniem o numerku 274.
Linie wodną maluję czarnym eyelinerem następnie rozcieram brązowym satynowym cieniem o numerku 209.
Dolną powiekę zaznaczam diamentowym fioletowym cieniem o numerku 297. Wewnętrzny kącik poprawiam satynowym cieniem o numerku 223.
Maluję czarną kreskę trwałym eyelinerem w kałamarzu od Deni Carte (tutaj), tuszuję rzęsy i gotowe!
Całość:
Tutorial:


Link do sklepu

Zapraszam Was również na mojego
Facebooka
oraz
Instagrama

Mam dla Was reż bon rabatowy 10% na zkakupy w sklepie http://www.bornprettystore.com/
KOD: ANNT10.
Pozdrawiam, Ania :)