środa, 28 września 2016

Lakiery hybrydowe Claresa 900, 406, Base, Top | Recenzja

Pozostając w temacie lakierów hybrydowych dzisiaj na "tapetę" weźmiemy firmę Claresa. Obecnie  posiadam dwa kolorki, bazę oraz top tej właśnie firmy. Jeśli jesteście ciekawe jak prezentują się kolory Orange Mouse, Red Camel oraz jak oceniam trwałość lakierów zapraszam dalej ! Na samym początku przyjrzyjmy się danym technicznym, lakier zamknięty jest w bardzo estetycznej poręcznej butelce o pojemności 7ml. Cena jednego lakieru to 26,99 na stornie często możemy trafić na bardzo atrakcyjne promocje.

Base (tutaj) | Top (tutaj)Base - produkt, którego nie może zabraknąć przy wykonywaniu manicure hybrydowego. Baza zwiększa przyczepność lakieru a co za tym idzie zwiększa trwałość. Base ma najrzadszą konsystencję, lecz nie za rzadką. Precyzyjny pędzelek ułatwia malowanie przy skórkach.
Top - lakier nawierzchniowy wykańczający cały manicure, równie niezbędny tak jak i baza. Top nadaje połysk oraz sprawia że manicure jest jeszcze trwalszy. Produkt jest gęstszy od bazy, bardzo ładnie się poziomuje.

Orange Mouse 900 (tutaj)


Pięknie rozbielona brzoskwinia z ciepłymi tonami. Świetnie wygląda zarówno na co dzień jak i na większe wyjścia. Kolor  ma bardzo dobre krycie, w zupełności wystarczają dwie cienkie warstwy, ładnie się poziomuje nie smuży.

Red Camel 406 (tutaj)Kolor który w zależności od światła wygląda nieco inaczej ma w sobie coś ze śliwki, burgundu oraz brązu. Jest to takie typowe must have jeśli chodzi o sezon jesienny. Kolor m bardzo mocną pigmentację, nakładany bardzo cienkimi warstwami daje 100% krycie po dwóch warstwach.

Podsumowując 

Lakiery hybrydowe Claresa są trwałe, manicure utrzymywał się bez zarzutu dwa tygodnie, zdjęłam go tylko ze względu na odrost. Za cenę 26,99 zł mamy bardzo dobry jakościowo produkt, który śmiało mogę polecić. Konsystencja lakierów jest lekko żelowa, ( ale nie gęsta!) co jest bardzo pomocne u osób początkujących które borykają się z problemem zalewania skórek.  Nie mogę też nie wspomnieć o bardzo bogatej szacie kolorystycznej, w której każda z nas znajdzie coś dla siebie.
Już niebawem pokaże Wam jak lakiery prezentują się na paznokciach.

Pozdrawiam, Ania :)

http://claresa.pl/