niedziela, 11 maja 2014

Baza Catrice Prime and Fine

Witajcie Kochani !

Nie było mnie tu ponad tydzień, jak dla mnie to dosyć sporo :) Dzisiaj przychodzę z postem o produkcie do którego mam bardzo mieszane uczucia mianowicie bazie Catrice Prime and Fine.
Bazę kupiłam na promocji -40% w Naturze za około 10zł . Opakowanie zawiera 4ml produktu.


Produkt sprawia że nałożone cenie stają się wodoodporne, ładnie wydobywa kolor cienia i świetnie przedłuża jego trwałość.Rano nałożony makijaż oczu o godzinie około 7 trzyma się nawet do 21.


dla porównanie z bazą Artdeco jej recenzje macie TUTAJBazę na zdjęciach nakładłam palcem, myślę że gdybym nałożyła ją pędzelkiem efekt byłby lepszy.

I wszystko było by genialnie gdyby nie jeden minus konsystencja..


 Konsystencja bazy jest dosyć zwarta i bardzo sucha. Nałożenie jej palcem jest koszmarne, mam wrażenie że baza jest za mało ,,tłusta''. Przed chwilką nakładałam olej na włosy i z ciekawości nałożyłam na lekko posmarowany olejem palec bazę i jej konsystencja była idealna. Ja nakładam produkt pędzelkiem do korektora, bo innym wypadku zostania tez brzydkie smugi.

Myślę że produkt były idealny na co dzień gdyby nie koszmarna konsystencja, chociaż można z tym zaradzić nakładając ją tak jak wyżej wspomniałam pędzelkiem, to opcja dla cierpliwych, lecz myślę że warto zaryzykować :)
Dzisiaj zopatrzyłam się w podkłać z Celi, który można dostać w biedronce za 7.99. Moje pierwsze wrażenie jest super, zobaczymy jak sprawdzi się dalej, na pewno dam Wam znać ;)

Miałyście ? co o niej sądzicie ?
Pozdrawiam, Ania
Facebook TUTAJ