wtorek, 23 maja 2017

Jak wybielić zęby w domu ? | Paski wybielające Crest Whitestrips Supreme Profesional

Idealnie białe żeby to marzenie chyba każdej z Nas, na przeciw naszym oczekiwaniom wychodzi firma Crest oraz paski wybielające. Jeśli jesteście ciekawe czy warto oraz jaki jest efekt takiego wybielania zapraszam dalej  !


czwartek, 4 maja 2017

Różowe monochromy | Semilac, Neonail


Róże to decydowanie"moje" kolory  jeśli chodzi o paznokcie, szczególnie wiosną oraz latem sięgam po nie bardzo często. Lubię również poszaleć z neonowymi pastelami, które bardzo ożywiają cały manicure. Jeśli jesteście ciekawe jakich kolorów użyłam do wykonania stylizacji zapraszam dalej !


piątek, 28 kwietnia 2017

Rzeszowskie spotkanie bloggerek | 08.04.2017


Jakiś czas temu miałam okazję uczestniczyć w bardzo przyjemnym wydarzeniu - mianowicie spotkaniu bloggerek, było to moje drugie tego typu spotkanie. Całe wydarzenie odbyło się w bardzo klimatycznym miejscu, mianowicie Muffinkarni przy ul.Grunwaldzkiej - jeśli jesteście z Rzeszowa lub okolic polecam się tam wybrać. Jeśli jesteście ciekawe jak minęło spotkanie zapraszam dalej!poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Promocja -55%, -49%Rossmann - nie, dziękuje ! | Czyli o podbijaniu cen, siniakach i używanych kosmetykach

Dzisiejszy post będzie bardzo spontaniczny, mianowicie chyba już wszystkim  prawdziwym  kosmetykomaniaczką nie umknął fakt o promocji -49% lub -55% na kosmetyki kolorowe w Rossmennie. Drogeria "rozpieszcza" nas zazwyczaj dwiema takimi promocjami w ciągu roku. W piętek udałam tuż przed zajęciami do czerwonej drogerii z zamysłem kupna  pojemniczków samolotowych ale to co tam zastałam przeszło moje najśmielsze oczekiwania ....


sobota, 22 kwietnia 2017

Lakiery hybrydowe OUL'AC | Swathes


Jakiś czas dostałam do przetestowania lakiery hybrydowe marki OUL'AC, było o moje pierwsze zetknięcie z tą marką. Sama marka jest dość młoda na rynku,  bardzo dynamicznie się rozwija dodatkowo  jakość lakierów oraz szeroka gama kolorystyczna jest bardzo zachęcająca o czym możecie poczytać dalej.