niedziela, 10 grudnia 2017

Jak w łatwy sposób narysować świątecznego misia na paznokciach | Krok po kroku

Magiczny czas zbliża się wielkimi krokami a dzisiaj  mam coś dla hybrydomaniaczek, mianowicie pokaże Wam jak w prosty sposób wykonać na swoich paznokciach uroczego świątecznego misia. Jeśli jesteście ciekawe jak wykonałam zdobienie i jakich produktów użyłam zapraszam dalej.


poniedziałek, 4 grudnia 2017

Czy warto wybrać się na NailShow z Mają Sablewską | Mistero Mialno | Relacja Rzeszów

Jeśli śledzicie mnie na Instagramie to wiece że 11tego listopada byłam na pokazie organizowanym przez firmę Mistero Mialno. Firmy chyba nie muszę Wam przedstawiać lecz zdaję sobie sprawę że nie czytają mnie same paznokciomaniaczki. Mistero Milano to firma produkująca profesjonalne lakiery hybrydowe , żele, ozdoby i wiele innych rzeczy do paznokci. Gościem specjalnym pokazu była Maja Sablewska. Jeśli jesteście ciekawe czy jestem zadowolona ze spotkania i jakie jest moje wrażenie oraz najważniejsze czy warto wybrać się na taki ewent zapraszam dalej!


czwartek, 23 listopada 2017

Pastele na jesień ? | Blond hair, don't care Indigo & Alu Effect

Jako prawdziwa miłośniczka różu na paznokciach na wesele mojej koleżanki nie mogła wybrać nic innego jak piękny lekko chłodny pastelowy róż od Indigo o wdzięcznej nazwie - Blond hair, don't care. Całość dopełniłam srebrnymi płatkami Alu od Mistero Milano. Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć zapraszam dalej !


niedziela, 19 listopada 2017

Paleta bronzerów | Kobo Professional Face Palette


Nowa kolekcja kosmetyków Kobo odbiła się ogromnym echem w Internetach, słyszała już chyba o niej każda kosmetykomaniaczka. Ja oczywiście również nie mogłam przejść obojętnie, co prawda na mojej liście zakupów są jeszcze metaliczne prasowane cienie ale po kolei. W tym wpisie skupię się na palecie prasowanych pudrów do konturowania. Jeśli jesteście ciekawe czy warto zainwestować w tą paletę zapraszam dalej !


wtorek, 7 listopada 2017

Luxury Cashmiere | Satynowa pomadka Hean


Jak pewnie większość z Was osobiście jestem ogromną zwolenniczką matowych ust. Niestety bardzo często matowe pomadki maja tendencję do wysuszania. Firma Hean ma dla nas coś po między klasycznym wykończeniem a matem - satynę. Nie ukrywam że byłam bardzo ciekawa tego produktu, kupujemy też "oczami" a opakowanie pomadki Luxury Cashmiere bardzo ale to bardzo skłania do zakupu. Jeśli jesteście ciekawe mojej opinii zapraszam dalej!